Karmy Versele-Laga

Versele-Laga to profesjonalna firma z sektora karm dla zwierząt domowych, która niezmiennie od 40 lat działa na rynku produktów dla zwierząt. W trosce o zwierzęta domowe proponujemy Panstwu bogaty asortyment wszelkiego rodzaju jedzenia dla pupili. Nieustannie zachęcamy do dbania o zwierzęta jako, że sami się o nie troszczymy i wspieramy. Doceniamy opiekuńczość wobec zwierząt wśród właścicieli. Staramy się, aby Nasza wieloletnia praktyka w tworzeniu wysokogatunkowych, przebadanych karm i przysmaków dla zwierząt zdobyła Państwa zaufanie. Współpracujemy z samymi wieloletnimi ekspertami, których cechuje nie tylko ogromna praktyka w działach weterynarii i dietetyki, ale także wielka sympatia wobec zwierząt i chęć niesienie im pomocy. 

Versele Laga

Centrum Badawcze oraz liczne i rzetelne badania pozwalają poszerzać asortyment Versele Laga, który jest dopasowany do charakterystycznych wymagań jeśli chodzi o potrzeby odżywcze i żywnościowe przeróżnych gatunków zwierząt. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z uniwersytetami i międzynarodowymi hodowcami, którzy wspólnie z nami prowadzą wszelkie obserwacje i badania, które więcej mówią nam o żywieniu pupili i pomogą skomponować odpowiednie wysokojakościowe karmy dla zwierząt.

Karmy są najodpowiedniejsze dla zwierząt ponieważ zwracamy szczególną uwagę na to co jedzą one w swoim naturalnym środowisku na co dzień. Produkty, które oferujemy kierujemy jedynie na wyspecjalizowany rynek produktów dla zwierząt (czyli profesjonalne sklepy zoologiczne, gabinety weterynaryjne oraz centra ogrodnicze) w ponad 75-ciu krajach na świecie. Dbając o ten szczegół jesteśmy pewni, że uzyskacie Państwo fachową wiedzę i najistotniejsze informacje właśnie od specjalistów z tej dziedziny. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania i doradzą z każdym problemem.  

Najpopularniejszy pokarm dla papug

 

Linia Prestige Premium - mieszanki dla ptaków wzbogacone granulatem z formułą VAM Nasze wysokojakościowe nasiona Prestige Premium mają w sobie dodatki odżywcze, dzięki którym ptaki będą w świetnej formie cały czas oraz będą się dobrze rozmnażać i idealnie wyglądać podczas wszelkich pokazów, wystaw czy konkursów, co jet niezwykle ważnym elementem. Brak pewnych witamin i składników odżywczych może negatywnie wpłynąć na efekty związane z hodowlą i zdrowiem. Wychodząc na przeciw informacją co do żywienia zwierząt nasi specjaliści weterynarii oraz dietetyki skomponowali kompozycje z dodatkiem garnulatu VAM. Jest on wyjątkowo obfity w potrzebne dla ptaków witaminy, minerały oraz aminokwasy. Ma w sobie także frukto-oligosacharydy (Florastimul) oraz mnótwo protein i energii, które są potrzebne dla ptaków. Każdy z naszych dostosowanych produktów zawiera idealnie skomponowaną mieszankę w linii Pretige Premium z granulatem VAM. Co więcej nasze mieszkanki są z dodatkami muszli ostryg oraz minerałów pochodzenia morskiego. Mamy pewność, że to idealna skłay zbilansowanej diety, którego niezbędnych składnikiem jest wapń. Dodatkowo gwarantujemy idealny dobór wapnia do fosforu w każdej karmie dla zwierząt.

Komentarze (0)

O serwisie

Jak odpowiednio wybrać swojego pierzastego przyjaciela? Przeczytaj nasz leksykon ptaków, który Ci w tym pomoże. Poznaj podstawowe zasady opieki nad poszczególnymi gatunkami ptaków, oraz zasady żywieniowe. 
 

Redakcja / Reklama

kontakt@exotic-birds.pl

Galeria