Vitakraft – karmy dla ptaków

Vitakraft to producent karmy dla zwierząt, który w swojej działalności skupia się wyłącznie na zdrowiu i radości naszych pupili. Firma nieustannie pracuje nad ulepszaniem swoich produktów oraz ich receptur, dzięki czemu klienci decydujący się na nie mają pewność, że wybierają coś rzeczywiście bezpiecznego i dopracowanego.

Vitakraft

Produkty firmy Vitakraft są przygotowywane w taki sposób, aby w jak największym stopniu zapewnić zwierzęciem naturalne jedzenie. Samo jej motto brzmi "żywienie jak w naturze", co doskonale oddaje idee tego producenta. W składzie każdego produktu znajdziemy mnóstwo naturalnych składników, takich jak nasiona czy zboża – oczywiście, składniki zawsze są dopasowane do konkretnego gatunku zwierząt oraz jego potrzeb. Każda karma jest w stanie całkowicie zaspokoić zapotrzebowanie każdego zwierzęcia na wszystkie składniki odżywcze, jakimi odżywia się ono również w środowisku naturalnym. Oferta firmy Vitakraft jest przy tym bardzo szeroka. Obejmuje karmy dla różnych gatunków zwierząt domowych, dzięki czemu każdy klient znajdzie w niej dokładnie to, czego akurat potrzebuje.

Vitakraft – kanarek

Kanarki to niewielkie ptaki zamieszkujące Wyspy Kanaryjskie. Panujący tam klimat sprzyja rozwijaniu się bujnej roślinności, a co za tym idzie – naturalna dieta kanarków obfituje w różne składniki odżywcze. Produkt Vitakraft Premium to karma jednoporcjowa przygotowana dla kanarków z uwzględnieniem ich naturalnych potrzeb żywieniowych. W jej składzie znajdują się liczne nasiona występujące na Wyspach Kanaryjskich, uwielbiane przez te ptaki. Umieszczono tu również siemię lniane, będące między innymi bogatym źródłem białka, oraz kapustę polną, proso oraz dodatek miodu. W celu zapewnieniu karmie jak najlepszych wartości odżywczych, uzupełniono jej skład o dodatkowe ziarna oraz inne produkty, które dostarczają kanarkom witamin oraz minerałów. Wszystkie znajdujące się tu składniki odznaczają się najwyższą jakością.

Vitakraft kanarek

Dzięki tak bogatemu składowi karma na wiele sposobów wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu kanarka. Skutecznie zapobiega wszelkim niedoborom jakichkolwiek witamin i minerałów. Poprawia metabolizm i pomaga w prawidłowym trawieniu, zapobiegając dolegliwościom żołądkowym. Dodatki w postaci miodu oraz oleju z dorsza stanowią doskonałe źródło energii i sprawiają, że nasz kanarek jest nieustannie radosny i pełen życia. Maja one również istotny wpływ na wygląd ptaka. Stymulują porost piór i sprawiają, że wyglądają one kolorowo i są pełne kolorów.

Dawkowanie karmy to jedna łyżeczka dziennie – około 7 g produktu. W składzie znajdują się głównie produkty pochodzenia roślinnego, czyli zboża oraz nasiona. Dodatek stanowi olej z dorsza oraz miód. W produkcie występują również drożdże.

Karma Vitakraft to idealna propozycja dla właścicieli kanarków, którzy chcą zapewnić swoim ptakom naturalną i zdrową dietę. Produkt dostarcza kanarkom wszystkich składników odżywczych, jakie znajdują się w ich pożywieniu w środowisku naturalnym. Czerpanie bogactwa bezpośrednio z natury to najlepszy sposób na zapewnienie ptaku zdrowia i radości!

Komentarze (0)

O serwisie

Jak odpowiednio wybrać swojego pierzastego przyjaciela? Przeczytaj nasz leksykon ptaków, który Ci w tym pomoże. Poznaj podstawowe zasady opieki nad poszczególnymi gatunkami ptaków, oraz zasady żywieniowe. 
 

Redakcja / Reklama

kontakt@exotic-birds.pl

Galeria